Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uroczyste spotkanie świąteczne Wielkanocne

Członkowie Stowarzyszenia Krak-Business wzięli udział w tradycyjnym, uroczystym  spotkaniu  świątecznym wielkanocnym w dniu 16 kwietnia 2019 r. w sali konferencyjnej Małopolski Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców Budowlanych Pl. Wolnica 7 w Krakowie.

Spotkanie ogólne debata kandydatów opozycji

W dniu 25 września 2019r. w siedzibie Stowarzyszenia w Krakowie przy  ul. Malborskiej 65,  sala nr 417 piętro IV (budynek Związku Lustracyjnego Spółdzielni Pracy) Przedstawiciele Stowarzyszenia Krak-Business uczestniczyli w  spotkaniu - DEBACIE kandydatów demokratycznej opozycji  do parlamentu – wybory 2019 – o gospodarce, polityce, ustroju… „BEZ PUSTYCH DEKLARACJI”.

Czytaj więcej...

Uroczystość wręczenia statuetek „Pióra Businessu” w Urzędzie Miasta Krakowa

Uroczystość wręczenia nagród, statuetek „Pióra Businessu” odbyła się jak co roku , tradycyjnie w Sali Obrad Urzędu Miasta Krakowa, Plac Wszystkich Świętych w dniu 10 czerwca 2019r. Statuetki „Pióra Businessu” zostały wręczone przez Prezydenta Miasta Krakowa prof. Jacka Majchrowskiego.

Czytaj więcej...

Targi Pracy i Przedsiębiorczości „Majówka z pracą”

Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski oraz Dyrektor Grodzkiego Urzędu Pracy w Krakowie serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Krakowa i okolic na Targi Pracy i Przedsiębiorczości „Majówka z pracą”, które odbędą się 29 maja 2019 r. (środa) w godz. 10.00 – 14.00 w TAURON Arenie Kraków, ul. Stanisława Lema 7.

Czytaj więcej...

Piknik PCK 2019

Jesteśmy Stowarzyszeniem ze świadomością odpowiedzialności społecznej. Staramy się wspierać lokalną społeczność oraz propagować szczytną inicjatywę, jaką jest akcja krwiodawstwa. Z tego też powodu, kolejny raz zostaliśmy Partnerem IV Pikniku Honorowych Dawców Krwi „Podgórze”, który odbył się w ubiegłą sobotę 11 maja.

Czytaj więcej...

Nasi Partnerzy

WuKaDor.pnga.pngb.pngc.pngcampioni.pngcepelia.pngd.pnge.pngf.pngg.pngh.pngi.pngj.pngk.pngl.pngm.pngo.pngp.pngpanel-pol.jpgpartner.pngpw.pngr.pngrenoma.pngs.pngt.pngu.png