Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Spotkanie z Dyrektorem Departamentu Wsparcia Przedsiębiorczości MARR S.A. i prezentacja firmy Ośrodek Szkolenia BIAŁECKI
                                    

W spotkaniu ogólnym członków uczestniczył Dyrektor Departamentu Wsparcia Przedsiębiorczości MARR S.A. Krystian Cieślak. Tematy poruszone na spotkaniu to mi.n instrumenty wsparcia dla przedsiębiorczych w Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego. 

Członkowie Stowarzyszenia na spotkaniu ogólnym mieli również możliwość zapoznania się z zakresem działalności firmy Ośrodek Szkolenia BIAŁECKI, która specjalizuje się szeroko rozumianej działalności szkoleniowej. Firma posiada 4 placówki kształcenia ustawicznego umiejscowione w Jastrzębiu-Zdroju, Rudzie Śląskiej, Krakowie i Sosnowcu, w których szkoli w szerokim zakresie uprawnień zawodowych, w szczególności górniczych, budowlanych, energetycznych i transportowych oraz w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Nasi Partnerzy

WuKaDor.pnga.pngb.pngc.pngcampioni.pngcepelia.pngd.pnge.pngf.pngg.pngh.pngi.pngj.pngk.pngl.pngm.pngo.pngp.pngpanel-pol.jpgpartner.pngpw.pngr.pngrenoma.pngs.pngt.pngu.png