Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Stowarzyszenie Krak Business Partnerem Pikniku PCK 2018

1 września 2018 r. na stadionie KS Borek przy ul. Żywieckiej w Krakowie, został zorganizowany piknik plenerowy Honorowych Dawców krwi na zakończenie wakacji.

Pomysłodawcami i organizatorami byli: Klub Środowiskowy HDK PCK „Podgórze” oraz firma PPH Petrosol. Partnerami Pikniku byli: Stowarzyszenie Krak Business, Fundacja Pokolenia, Ledtrends Centrum Ledowe, Led’s Life. Piknik został objęty patronatem medialnym przez TVP Kraków.

Do oddania krwi zgłosiło się 41 dawców, 24 oddało krew. W trakcie pikniku można było obejrzeć pokazy taneczne grupy „Samarkanda”, wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez behawiorystę z Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami oraz nauczyć się udzielania pierwszej pomocy. Dla dzieci przygotowano mnóstwo gier i zajęć sportowych. Był też smaczny poczęstunek z grilla.

 

 

 

 

Nasi Partnerzy

WuKaDor.pnga.pngb.pngc.pngcampioni.pngcepelia.pngd.pnge.pngf.pngg.pngh.pngi.pngj.pngk.pngl.pngm.pngo.pngp.pngpanel-pol.jpgpartner.pngpw.pngr.pngrenoma.pngs.pngt.pngu.png