Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Spotkanie Ogólne Członków Stowarzyszenia

W dniu 25 kwietnia 2013 roku – w siedzibie przy ul. Wawrzyńca 15 – odbyło się kolejne spotkanie ogólne członków Stowarzyszenia Krak-Business, prowadzone przez Prezesa Zarządu Adama Udzielę.

Zaproszeni Goście kolejno przedstawiali interesujące dla przedsiębiorców informacje i udzielali odpowiedzi.

Mecenas Błażej Wałecki z Kancelarii Radców Prawnych GRELA MASTELA WAŁECKI omówił aspekty prawne sukcesji firmy w aspekcie zapewnienia dalszej niezakłóconej działalności i uregulowania spraw majątkowych zgodnie z wolą dotychczasowych właścicieli.

Pan Marek Waberski z firmy NOVISION przeprowadził wykład „Jak uniknąć zagrożeń w prowadzeniu działalności gospodarczej”. Poruszył wiele kwestii w tym: jak skutecznie chronić własny kapitał przed wierzycielami i komornikiem, jak planować finanse firmy oraz prywatne a także jaka powinna być konstrukcja prawna „polisy”- lokaty kapitału.

Prezes Adam Udziela obszernie omówił planowane w Krakowie zmiany w układzie komunikacyjnym pierwszej obwodnicy, wprowadzenie ruchu samochodowego jednokierunkowego wokół plant, skrócenie godzin wjazdu zaopatrzenia do strefy A i B do godz. 9°° z dotychczasowej godz. 10°°. W dyskusji zwrócono uwagę, że miasto – do czasu wybudowania całej trzeciej obwodnicy – nie jest przygotowane do tych zmian. Skrócenie czasu na czynności zaopatrzenia znacząco utrudni prowadzenie biznesu w centrum miasta.

Uczestnicy spotkania zobowiązali Zarząd Stowarzyszenia do przedstawienia - w ramach konsultacji społecznych – stosownej opinii do proponowanych zmian w organizacji ruchu w centrum miasta.

Na zakończenie udanego spotkania Prezes przypomniał, że w dniu 4.06.2013  o godz. 15°° w sali obrad Miasta Krakowa odbędzie się Jubileusz  10-lecia Stowarzyszenia oraz zostaną wręczone wyróżnionym firmom nagrody „Pióro Biznesu”.

Opracował: Tadeusz Dorak

  • spotkanie_01
  • spotkanie_02
  • spotkanie_03
  • spotkanie_04
  • spotkanie_05
  • spotkanie_06
  • spotkanie_07
  • spotkanie_08
  • spotkanie_09

Nasi Partnerzy

WuKaDor.pnga.pngb.pngc.pngcampioni.pngcepelia.pngd.pnge.pngf.pngg.pngh.pngi.pngj.pngk.pngl.pngm.pngo.pngp.pngpanel-pol.jpgpartner.pngpw.pngr.pngrenoma.pngs.pngt.pngu.png