Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Spotkanie Ogólne Członków Stowarzyszenia

W dniu 23 maja 2013 roku – w siedzibie przy ul. Wawrzyńca 15 – odbyło się kolejne spotkanie ogólne członków Stowarzyszenia Krak-Business, prowadzone przez Wice Prezesa Zarządu Krzysztofa Karcz.

W spotkaniu uczestniczyli zaroszeni goście: Przedstawiciele Banku Pekao S.A. oraz Rzecznik Patentowy Pan Michał Bartula.

Przedstawiciele Banku Pekao S.A. zapoznali zgromadzonych z nową ofertą banku kierowaną do przedsiębiorców oraz z korzyściami płynącymi z indywidualnej oferty "Private Banking" kierowanej do zamożnych klientów, odpowiadali też na liczne pytania kolegów zgromadzonych na spotkaniu.

W drugiej części Rzecznik Patentowy Pan Michał Bartula przybliżył zgromadzonym problematykę ochrony własności niematerialnych, znaków towarowych oraz nazw w obrocie gospodarczym. Przedstawił też zagrożenia płynące z braku świadomości konieczności ochrony firmowych nazw i produktów.

  • spotkanie2305_IMG_8638
  • spotkanie2305_IMG_8641
  • spotkanie2305_IMG_8643
  • spotkanie2305_IMG_8670
  • spotkanie2305_IMG_8680
  • spotkanie2305_IMG_8688

Nasi Partnerzy

WuKaDor.pnga.pngb.pngc.pngcampioni.pngcepelia.pngd.pnge.pngf.pngg.pngh.pngi.pngj.pngk.pngl.pngm.pngo.pngp.pngpanel-pol.jpgpartner.pngpw.pngr.pngrenoma.pngs.pngt.pngu.png