Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wielki Krakowski Bal Kół Gospodarczych

Stowarzyszenie Małych i Średnich Przedsiębiorstw „Krak-Business” po raz kolejny organizowało charytatywny Wielki Bal Kół Gospodarczych Stołecznego Miasta Krakowa.

Tradycyjnie Bal urządzany był wspólnie z Małopolską Izbą Rzemiosła i Przedsiębiorczości, Krakowską Kongregację Kupiecką oraz Izbą Przemysłowo-Handlową w Krakowie na którym gościem honorowym był prof. Jacek Majchrowski Prezydent Miasta Krakowa.

Bal odbył się w dniu 18 stycznia 2014 r. w Hotelu Best Western Premium - zebrał on reprezentantów krakowskiego biznesu oraz polityków i samorządowców. Oprócz wspomnianego gościa honorowego prof. Jacka Majchrowskiego Prezydenta Miasta Krakowa, bal uświetnili swoją obecnością wiceminister pracy i polityki społecznej Małgorzata Marcińska , przewodniczący Rady Miasta Krakowa Bogusław Kośmider wraz z jego zastępcą Józefem Pilchem oraz wicemarszałek województwa małopolskiego Wojciech Kozak.

Prezes Stowarzyszenia „Krak-Business” Adam Udziela oficjalne rozpoczął bal  zapraszając na scenę prezydenta Krakowa oraz Janusza Kowalskiego -prezesa MIRiP, Wiesława Jopka - prezesa KKK i Jana Pamułę - wiceprezydenta IPH. Prezydent dopełnił otwarcie balu tradycyjnymi słowami „bal uważam za otwarty”.

Podczas emocjonującej charytatywnej licytacji sprzedano wszystkie dary przekazane na ten cel, m.in. poczet Sołtysów, Wójtów i Burmistrzów Krakowa (dar prezydenta), obrazy i grafiki (dary wojewody, przewodniczącego Rady Miasta i marszałka, MIRiP i KKK), plakat autorstwa Tadeusza Kantora (dar IPH). Nabywcę znalazła także szopka krakowska przekazana na licytację przez firmę Artim jednego z członków Stowarzyszenia.

Bal charakteryzował się bogatym programem artystycznym , obfitował w wiele niespodzianek i atrakcji jak np. wybór królowej i króla balu. Królową balu została nasza członkini pani Ewa Krzywdzińska, która zgromadziła największą ilość róż.  Menu oraz wystrój sali wprowadzał zaproszonych gości w doskonały nastrój a kreacje wieczorowe pań jak i eleganckie stroje panów zachwycały i przysparzały dodatkowych wrażeń wizualnych.

Nasi Partnerzy

WuKaDor.pnga.pngb.pngc.pngcampioni.pngcepelia.pngd.pnge.pngf.pngg.pngh.pngi.pngj.pngk.pngl.pngm.pngo.pngp.pngpanel-pol.jpgpartner.pngpw.pngr.pngrenoma.pngs.pngt.pngu.png