Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konferencja BNI Polska

W dniu 23 lutego 2015 rok odbędzie się konferencja w ramach Międzynarodowego Tygodnia Networkingu organizowana przez BNI Polska. Krak-Business jako Stowarzyszenie jest partnerem wymienionej konferencji i będzie miało w jej ramach swoje wystąpienie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Członków Stowarzyszenia do uczestnictwa w konferencji. Rejestracja i więcej informacji dostępne są pod adresem: www.tydziennetworkingu.pl

Międzynarodowy Tydzień Networkingu ® jest inicjatywą BNI. Wydarzenie to jest organizowane co roku na całym świecie, w tym samym czasie, aby wspierać Ideę Networkingu. Jest to event, dzięki któremu spotykają się przedstawiciele biznesu, lokalnych organizacji, społeczności i rządu. Celem wydarzenia jest propagowanie idei networkingu jako z jednej strony narzędzia, a z drugiej – filozofii opartej na wzajemnej pomocy. Dzięki organizacji Międzynarodowego Tygodnia Networkingu ® mamy możliwość zwiększenia świadomości networkingu, roli kontaktów i organizacji w budowaniu kapitału społecznego szerszej społeczności, pokazując ją jako podstawowe narzędzie do osiągnięcia sukcesu w dzisiejszym biznesie i nie tylko. Jest to również doskonała okazja do poznania lokalnych, aktywnie działających przedsiębiorców, przedstawicieli lokalnych władz i organizacji.

Międzynarodowy Tydzień Networkingu ® w Krakowie organizujemy by połączyć lokalne środowiska biznesowe. W jednym miejscu zebranych będzie blisko 200 przedstawicieli znaczących organizacji z Małopolski. Partnerzy zaproszeni do współpracy opowiedzą o tym jak wykorzystują sieć kontaktów w swoim codziennym działaniu. Opierając się na własnym doświadczeniu przekażą praktyczne wskazówki i porady na temat tego jak wykorzystać networking w życiu, firmie i do osiągania swoich celów.

Nasi Partnerzy

WuKaDor.pnga.pngb.pngc.pngcampioni.pngcepelia.pngd.pnge.pngf.pngg.pngh.pngi.pngj.pngk.pngl.pngm.pngo.pngp.pngpanel-pol.jpgpartner.pngpw.pngr.pngrenoma.pngs.pngt.pngu.png