Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Bal kół gospodarczych. Na 100 par.

 

Krakowska Kongregacja Kupiecka, Małopolska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie, Izba Przemysłowo-Handlowa oraz Stowarzyszenie Małych i Średnich Przedsiębiorstw "Krak-Business" były organizatorami wielkiego balu charytatywnego kół przemysłowych miasta Krakowa w Hotelu Best Western Premier. Ponad 200 osób świetnie się bawiło przy muzyce zespołu "Capri New Beat", a gwiazdą wieczoru był Jan Wojdak z zespołem "Wawele". Środki zebrane w czasie licytacji przeznaczone zostaną w tym roku na pomoc krakowskim domom dziecka, szczególnie im. Jana Brzechwy przy ul. Pod Kopcem oraz Domowi Pomocy Społecznej im. Helclów.

 

Marian Satała - Polska Gazeta Krakowska - 28 stycznia 2013

  • bal_kol_gospodarczych

Nasi Partnerzy

WuKaDor.pnga.pngb.pngc.pngcampioni.pngcepelia.pngd.pnge.pngf.pngg.pngh.pngi.pngj.pngk.pngl.pngm.pngo.pngp.pngpanel-pol.jpgpartner.pngpw.pngr.pngrenoma.pngs.pngt.pngu.png