Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Firma Renoma Sp. z o. o

 

 

      

adres:ul. Wrocławska 37A, 30-011 Kraków

 

tel./faks: 12 634 00 51

 

 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

strona www: www.firmarenoma.pl

 

zakres działalności: zarządzanie nieruchomościami

Firma „RENOMA” Sp. z o. o., oferuje usługi w zakresie kompleksowego zarządzania nieruchomościami. Nasza firma to zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży,
a nasz profesjonalizm i rzetelność są gwarancją najwyższej jakości wykonywanych usług. Świadczymy usługi zarządzania nieruchomościami mieszkaniowymi, komercyjnymi, wspólnotami mieszkaniowymi, obiektami spółdzielni mieszkaniowych i mieszkaniami na wynajem.  Prowadzimy także zarządy sądowe, a firmy deweloperskie wielokrotnie korzystały już z naszych usług w związku z realizowanymi przez siebie inwestycjami.

W ramach świadczonych przez nas usług oferujemy między innymi:


obsługę administracyjną i finansowo – księgową
obsługę techniczną
utrzymanie czystości w budynkach
prace konserwacyjno - remontowe
zarządzanie najmem

 

 

Nasi Partnerzy

WuKaDor.pnga.pngb.pngc.pngcampioni.pngcepelia.pngd.pnge.pngf.pngg.pngh.pngi.pngj.pngk.pngl.pngm.pngo.pngp.pngpanel-pol.jpgpartner.pngpw.pngr.pngrenoma.pngs.pngt.pngu.png