Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Agencja Pośrednictwa Pracy BDG

 

adres: ul. T. Kościuszki 43, 30-114 Kraków

 

tel.: +48 12 427 21 11

 

faks: +48 12 427 21 11

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

strona www: www.bdg.krakow.pl

 

zakres działalności: ubezpieczenia


Ubezpieczenia: majątkowe, komunikacyjne, finansowe (wszystkie Towarzystwa Ubezpieczeniowe)

 

BDG jest licencjonowaną Agencją Pośrednictwa Pracy (licencja nr 2668) powstałą w 2006 roku w odpowiedzi na ogromne zapotrzebowanie branży budowlanej na usługi w zakresie rekrutacji personelu. W związku z zainteresowaniem klientów pracownikami z innych branż, firma szybko poszerzyła swoją działalność o branżę hotelarską, IT oraz pracę sezonową (włącznie z programem studenckim).

 

W roku 2009 do naszej oferty włączyliśmy leasing pracowniczy. Polega on na wyszukiwaniu zastępczych pracowników tymczasowych, pomocnych w przypadku urlopów wypoczynkowych, macierzyńskich, zwolnień lekarskich, czy też sezonowego wzrostu produkcji. W naszej bazie posiadamy zarówno specjalistów z różnych dziedzin jak i niewykwalifikowany personel.

 

Aktualnie zajmujemy się również rekrutacją specjalistów z krajów azjatyckich do polskich przedsiębiorstw. Dzięki współpracy z azjatyckimi firmami oraz agencjami pośrednictwa pracy, dysponujemy bogatą bazą pracowników o różnorodnych kwalifikacjach.

 

W przypadku ofert wyjazdów zagranicznych, oferujemy pracę u sprawdzonych i pewnych pracodawców. Specjalizujemy się w krajach europejskich. Cieszymy się zaufaniem licznych firm zagranicznych oraz osób, które znalazły pracę za granicą dzięki naszej Agencji.

 

Wysoką jakość naszych usług gwarantuje wykwalifikowana kadra oraz lata doświadczeń zaczerpniętych z różnych branż. Nasi doradcy techniczni mają wieloletnie doświadczenie, co daje gwarancję, że rekrutowani przez nas pracownicy mają najwyższe kwalifikacje.

 

BDG swoje działania elastycznie dopasowuje do potrzeb klientów zarówno biznesowych jak i indywidualnych. Staramy się nieustannie podwyższać jakość naszych usług, aby sprostać Państwa oczekiwaniom.

 

Naszą ofertę ostatnio uzupełniliśmy o ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne i finansowe dla klientów indywidualnych oraz firm.

Nasi Partnerzy

WuKaDor.pnga.pngb.pngc.pngcampioni.pngcepelia.pngd.pnge.pngf.pngg.pngh.pngi.pngj.pngk.pngl.pngm.pngo.pngp.pngpanel-pol.jpgpartner.pngpw.pngr.pngrenoma.pngs.pngt.pngu.png