Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wytwórnia Artykułów Bezglutenowych "Bezgluten" s.c.

 

 

adres: Posądza 128, 32-104 Koniusza

 

tel.:12 626 58 08

 

faks:12 637 74 89

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

strona www:www.bezgluten.pl

 

zakres działalności: produkcja artykułów bezglutenowych

 

Zdrowie, zdrowie i jeszcze raz zdrowie. To wartość nadrzędna, najcenniejsza dla każdego człowieka. Dlatego szczególną wagę przykładamy do tego, z jakich surowców tworzone są produkty dla Państwa. Jesteśmy w tym zakresie bezkompromisowi i stanowczy. Tylko pewni, solidni i sprawdzeni dostawcy. Tylko produkty posiadające wszelkie możliwe certyfikaty i wyniki badań.

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów przygotowaliśmy obszerny serwis internetowy. Ideą serwisu jest nie tylko przekazywanie informacji na temat naszej firmy, ale przede wszystkim zamieszczanie tam innych ważnych informacji.

 

Dzięki częstej aktualizacji na naszej stronie znajdą Państwo zawsze coś nowego. Na bieżąco informujemy o nowościach, które wprowadzane są do naszej sprzedaży.

 

Mogą się również Państwo zapoznać z innowacjami, nad którymi pracujemy, a które w przyszłości pojawią się w naszej ofercie.

 

W serwisie na stałe funkcjonuje Poradnik Zdrowego Żywienia. Na naszej stronie znalazł również miejsce dział z kulinarnymi przepisami bazującymi na naszych produktach.

Nasi Partnerzy

WuKaDor.pnga.pngb.pngc.pngcampioni.pngcepelia.pngd.pnge.pngf.pngg.pngh.pngi.pngj.pngk.pngl.pngm.pngo.pngp.pngpanel-pol.jpgpartner.pngpw.pngr.pngrenoma.pngs.pngt.pngu.png