Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

BNI Polska

 

 

adres: 04-157 Warszawa, ul. Sulejkowska 29a/1

strona www: www.bnipolska.pl

NIP: 1132868575

KRS: 0000475787

 

Organizacja BNI została założona w 1985 roku, jest profesjonalną organizacją rekomendacji biznesowych. Od 29 lat działając zgodnie z kodeksem etyki Członkowie zobowiązują się dostarczać wysokiej jakości usługi oraz budować zaufane i wartościowe relacje biznesowe. W zeszłym roku członkowie BNI w samej Polsce przekazali sobie ponad 24 600 rekomendacji wartych ponad 48 443 324,00 zł .Swój ogromny sukces BNI zawdzięcza aktywności ponad 170 000 członków zgromadzonych w 55 krajach na całym świecie.

 

Ważne jest KTO CIE ZNA. Dzięki członkostwu w BNI znajdujemy się w sytuacji, jak gdyby kilkudziesięciu handlowców pracowało na nasz sukces. Każdy, kto należy do BNI w trakcie rozmowy z klientem czy znajomym, stara się dostrzec, jakie potrzeby mogą być zaspokojone przez innego członka grupy. W związku z tym Członkowie zawsze mają przy sobie wizytówki Członków swojej grupy. Następnie pomagają stronom w nawiązaniu kontaktu – rekomendują.

 

Rekomendacje to nie tylko sposób pozyskiwania nowych klientów. To także metoda zwiększenia wiarygodności oraz widoczności firmy na rynku. Networking biznesowy oparty na relacjach zwiększa ponadto bezpieczeństwo transakcji – w BNI udzielający rekomendacji czuwa nad przebiegiem współpracy. Dołączenie do aktywnej i tak szybko rozwijającej się organizacji na wszystkich zaludnionych kontynentach powoduje znaczny wzrost obrotów firm Członków.

Nasi Partnerzy

WuKaDor.pnga.pngb.pngc.pngcampioni.pngcepelia.pngd.pnge.pngf.pngg.pngh.pngi.pngj.pngk.pngl.pngm.pngo.pngp.pngpanel-pol.jpgpartner.pngpw.pngr.pngrenoma.pngs.pngt.pngu.png