Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

CHEMIX Spółka z o.o.

 

 

 adres: Rynek Główny 30, 31-010 Kraków

 

tel.: 12 422 58 70

 

faks: 12 422 58 70

 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

strona www: www.chemix.krakow.pl

 

zakres działalności: przemysł chemiczny, nieruchomości

Chemix powstał w 1990 roku i od tego czasu nieprzerwanie prowadzi swoją działalność. Początkowo skupialiśmy się na: handlu hurtowym i detalicznym środkami chemii gospodarczej, kosmetykami, usługach poligraficznych, produkcji matryc fotopolimerowych oraz prowadzeniu sanatorium we własnym ośrodku "Mimoza" w Muszynie.

 

Działalność ta stanowiła kontynuację niektórych funkcji gospodarczych Krajowego a następnie Centralnego Związku Chemicznych Spółdzielni Pracy i póżniej Przedsiębiorstwa Wielobranżowego "Chemix" Spółdzielnia Pracy których to jednostek sukcesorami jesteśmy.

 

Z upływem czasu dużego znaczenia nabrała działalność w zakresie najmu lokali biurowych i użytkowych, a po nabyciu budynku mieszkalnego także lokali mieszkalnych.

Nasi Partnerzy

WuKaDor.pnga.pngb.pngc.pngcampioni.pngcepelia.pngd.pnge.pngf.pngg.pngh.pngi.pngj.pngk.pngl.pngm.pngo.pngp.pngpanel-pol.jpgpartner.pngpw.pngr.pngrenoma.pngs.pngt.pngu.png