Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

PETROSOL Sp. z o.o.

 

adres:ul. Zakopiańska 58, 30-418 Kraków

 

tel.:12 266 57 31

 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

strona www: www.petrosol.pl

zakres działalności:wynajem nieruchomości

 

NIP:6790084513

 

KRS:0000036326

Firma Petrosol zajmuje się wynajmem powierzchni handlowych i biurowych własnych i dzierżawionych nieruchomości przy ul. Zakopiańskiej na terenie Parku Handlowego Zakopianka oraz w zakresie reklamy wynajmem telebimów, totemów i foli interaktywnych. Firma stworzyła na częściach poprodukcyjnych Zakładów „Solvay” warunki dogodne do rozwoju firm różnych branż.

 

Zespół Petrosol tworzą sprawdzeni ludzie z dużym stażem pracy w firmie oraz studenci i stażyści. Firma Petrosol współpracuje z wypróbowanymi specjalistami i firmami.

Nasi Partnerzy

WuKaDor.pnga.pngb.pngc.pngcampioni.pngcepelia.pngd.pnge.pngf.pngg.pngh.pngi.pngj.pngk.pngl.pngm.pngo.pngp.pngpanel-pol.jpgpartner.pngpw.pngr.pngrenoma.pngs.pngt.pngu.png