Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Panel-Pol sp. z o.o.

 

adres: al. 29 listopada 152, 31-406 Kraków

 

tel.: 12 416 13 59

 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

strona www: www.panel-pol.pl

zakres działalności: sprzedaż detaliczna i hurtowa podłóg, drzwi i okien

 

NIP: 945-215-78-22

 

KRS: 0000384356

Jesteśmy firmą, która w ciągu 6 lat zdobyła pozycję ogólnopolskiego lidera w branży budowlanej – dystrybucja podłóg (drewnianych i laminowanych), drzwi i okien . To z nami współpracują najwięksi producenci stolarki drzwiowej i okiennej z całej Europy.  W wielu przypadkach otrzymaliśmy wyłączność w regionie, co świadczy o wysokiej pozycji naszej marki na rynku.

 

Z roku na rok rozwijamy się, zdobywamy doświadczenie, powiększamy ofertę o nowe rozwiązania. Wszystko po to, by współpraca z naszą firmą była kompleksowa i satysfakcjonująca dla każdego klienta.

 

13 salonów sprzedaży w największych miastach w Polsce (m.in. Kraków, Warszawa, Katowice). Setki tysięcy metrów podłóg, drzwi i okien dostarczonych i zamontowanych w domach, mieszkaniach, biurach naszych klientów. To nie tylko liczby, ale zaufanie, którym obdarzają nas nasi partnerzy handlowi i klienci. To motywacja do dalszego rozwoju i możliwości zaoferowania najlepszych warunków dla naszych klientów.

Nasi Partnerzy

WuKaDor.pnga.pngb.pngc.pngcampioni.pngcepelia.pngd.pnge.pngf.pngg.pngh.pngi.pngj.pngk.pngl.pngm.pngo.pngp.pngpanel-pol.jpgpartner.pngpw.pngr.pngrenoma.pngs.pngt.pngu.png