Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

STACO Polska sp. z o.o.

 

adres: ul. Fabryczna 8, 32-005 Niepołomice

 

tel.: 12 281 01 00

 

faks: 12 281 11 77

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

strona www: www.staco.pl

 

zakres działalności: produkcja krat pomostowych i stopni schodów

STACO Polska Sp. z o.o. należy do Grupy STACO, lidera w zakresie produkcji krat pomostowych i stopni schodów w Europie. Nasze produkty charakteryzują się najwyższą jakością i znajdują zastosowanie w każdej dziedzinie, od elementów nowoczesnej architektury po budownictwo przemysłowe, m.in. branży chemicznej, energetycznej, stoczniowej czy paliwowej.

 

STACO oferuje pełną gamę dostępnych na rynku typów krat i stopni: wciskanych, zgrzewanych i profilowanych, które mogą być wykonane zarówno ze stali zwykłej, nierdzewnej jak i aluminium. Firma posiada certyfikat jakości ISO 9001 oraz ochrony środowiska ISO 14001, natomiast produkty STACO otrzymały wszystkie niezbędne aprobaty techniczne, certyfikaty, atesty oraz świadectwa potwierdzające zgodność ich wykonania z normami DIN oraz RAL. STACO posiada również własne biuro konstrukcyjne, dzięki czemu może wspomagać proces projektowania. Ponadto firma świadczy usługi cynkowania ogniowego oraz cięcia wzdłużnego blach z kręgów. Oddziały Grupy STACO znajdują się w Niemczech, Holandii, Belgii i w Wielkiej Brytanii, eksportując towary do większości krajów Europejskich, oraz Bliskiego Wschodu. Nasze produkty przesyłane drogą lądową czy powietrzną zawsze trafiają na czas i właściwe miejsce.

 

STACO jest niezawodnym partnerem zorientowanym na potrzeby klienta.

Nasi Partnerzy

WuKaDor.pnga.pngb.pngc.pngcampioni.pngcepelia.pngd.pnge.pngf.pngg.pngh.pngi.pngj.pngk.pngl.pngm.pngo.pngp.pngpanel-pol.jpgpartner.pngpw.pngr.pngrenoma.pngs.pngt.pngu.png