Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Star Instal Bud Sp. z o. o

 

adres: ul. Królowej Jadwigi 39/2, 30-209 Kraków

 

tel.: 601 441 655

 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP: 677-238-24-01

 

KRS: 0000517010

STAR – INSTAL – BUD Sp. z o. o – wynikiem rozwoju działalności  usługowej firm: ZFHU „FEST”, Przedsiębiorstwa „FEST” a także spółki „INSTAL-FEST-BUD” .

 

W roku 2014, w związku ze wzrostem zapotrzebowania na kompleksową obsługę wysokobudżetowych inwestycji w zakresie budowy i modernizacji sieci wodociągowo-kanalizacyjnych, gazowych i ciepłowniczych, realizowanych przez instytucje publiczne i inwestorów prywatnych, powołana została do życia spółka STAR – INSTAL – BUD, która czerpiąc doświadczenie ze Zwierzynieckiej Firmy Handlowo – Usługowej FEST, Przedsiębiorstwa FEST a także spółki INSTAL – FEST – BUD nieustannie rozwija swoją ofertę w celu jak najlepszego dostosowania się do wymagań klientów.

 

Wiedząc, jak ważne w pracy jest zaufanie Klientów, od początku kładziemy nacisk na kompetencje naszych pracowników oraz rozwój zaplecza technicznego. Dzięki temu zlecone firmie FEST prace były zawsze wykonywane terminowo, a o ich wysokiej jakości świadczą liczne referencje udzielone przez klientów.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dla klientów indywidualnych i biznesowych a także do kontaktu z pracownikami naszej firmy. Jesteśmy przekonani, że wspólnie zdołamy rozwiązać każdy problem.

 

Z poważaniem

Ryszard Starnawski

Nasi Partnerzy

WuKaDor.pnga.pngb.pngc.pngcampioni.pngcepelia.pngd.pnge.pngf.pngg.pngh.pngi.pngj.pngk.pngl.pngm.pngo.pngp.pngpanel-pol.jpgpartner.pngpw.pngr.pngrenoma.pngs.pngt.pngu.png