Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe TRIM-POT Zofia Senderska

 

adres: Kocmyrzów 45A, 32-010 Kocmyrzów

 

tel.: 12 387 06 01

 

faks: 12 387 06 02

 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

strona www: www.trim-pot.com.pl

 

zakres działalności: dystrybucja komponentów elektronicznych

 

NIP: 945-000-04-99

Firma TRIMPOT rozpoczęła działalność w 1995 roku jako niezależny podmiot gospodarczy w oparciu o polski, własny kapitał.

 

Głównym przedmiotem działalności Firmy jest import i dystrybucja różnego typu komponentów elektronicznych dla szerokiego grona kontrahentów z kraju i zagranicy.

 

Doświadczenie i lata pracy w branży elektrotechnicznej właścicielki i zarazem managera w jednej osobie, przemyślana polityka handlowa a także wykwalifikowana i wykształcona kadra pracownicza przyczyniły się niewątpliwie do sukcesu Firmy.

 

Nieustanne poszerzanie oferty produktów elektronicznych, solidność i terminowość w realizowaniu zamówień sprawia, że Firma jest uznawana za renomowanego i wiarygodnego dostawcę.

 

To również sprawiło, że stała się ostatnio przedstawicielem znanej Firmy. Jest autoryzowanym Dystrybutorem Firmy Wellbuying. Oferuje przełączniki  do umywalek, automatów z napojami i innych aplikacji związanych ze sterowaniem urządzeń.

Nasi Partnerzy

WuKaDor.pnga.pngb.pngc.pngcampioni.pngcepelia.pngd.pnge.pngf.pngg.pngh.pngi.pngj.pngk.pngl.pngm.pngo.pngp.pngpanel-pol.jpgpartner.pngpw.pngr.pngrenoma.pngs.pngt.pngu.png