Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Agencja Generalna UNIQA TU S.A. Izabela Kędzierska

 

adres: ul.Dauna 73, 30-629 Kraków

 

tel.: 12 655 33 40

 

e-mail: izabela.kedzierska@uniqa.pl

strona www: www.ubezpieczenia-uniqa.pl

 

zakres działalności: ubezpieczenia

Towarzystwo Ubezpieczeniowe działa od 1990r.

 

UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA wchodzi w skład Grupy Ubezpieczeniowej UNIQA działającej na obszarze całej Polski. Inwestorem strategicznym spółki jest europejski holding ubezpieczeniowy o austriackich korzeniach - UNIQA Versicherungen AG. Przynależność do Grupy UNIQA Austria oznacza dla polskiej spółki dostęp do bogatych doświadczeń i wiedzy ubezpieczeniowej austriackiego koncernu, który od lat zajmuje mocną pozycję na rynku austriackim w zakresie ubezpieczeń na życie.

 

Różnorodność oferty pozwala każdemu skorzystać z naszej ochrony w zakresie m.inn ubezpieczenia mieszkania, domu, podróży, samochodu, OC i mienia firmy, i inne.

Nasi Partnerzy

WuKaDor.pnga.pngb.pngc.pngcampioni.pngcepelia.pngd.pnge.pngf.pngg.pngh.pngi.pngj.pngk.pngl.pngm.pngo.pngp.pngpanel-pol.jpgpartner.pngpw.pngr.pngrenoma.pngs.pngt.pngu.png