Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wikar Ford Kraków

 

adres: ul. Zakopiańska 58, 30-418 Kraków

 

tel.: 12 294 94 94

 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

strona www: www.wikar.pl

 

zakres działalności: autoryzowany dealer Ford i Hyundai

WIKAR autoryzowany dealer Ford i Hyundai  to firma rodzinna, głęboko związaną z regionem, która od momentu powstania za główny cel działalności przyjęła profesjonalną i partnerską obsługę Klientów. Podczas wieloletniej współpracy z koncernami  motoryzacyjnym daliśmy się poznać jako solidny i niezawodny partner, nie tylko pod względem wielkości sprzedaży samochodów, ale również jakości obsługi Klienta. Poczynione w tym celu inwestycje zaowocowały nowoczesnymi obiektami w Nowym Sączu, Nowy Targu oraz Krakowie.

 

Nieustanny rozwój, troska o podnoszenie jakości naszych usług, a przede wszystkim zaufanie, jakim obdarzyliście Nas sprawiły, że dziś możemy poszczycić się kilkunastotysięczna grupą Stałych Klientów

 

Zatrudniamy ponad 100 osób. Personel nasz posiada wszechstronną wiedzę i wieloletnie doświadczenie zawodowe. Stale podnosimy swoje kwalifikacje uczestnicząc systematycznie w szkoleniach realizowanych przez producentów samochodów. Oferta naszej firmy to nie tylko sprzedaż nowych i  używanych samochodów oraz ich ubezpieczenie i finansowanie .Prowadzimy szeroki zakres usług w zakresie serwisu mechanicznego i napraw blacharsko lakierniczych.

 

Nasze Serwisy oferują kompleksową obsługę samochodu. Wszystkie czynności wykonujemy przy zachowaniu najwyższych kryteriów i standardów producenta. Profesjonalna i wykwalifikowana kadra naszych serwisów służy Ci swoją wiedzą i doświadczeniem.

 

Czego możesz oczekiwać  od obsługi pojazdu prowadzonej przez WIKAR:

niezwykle konkurencyjnych ofert produktów i usług,

dogodnego dla Ciebie terminu obsługi,

precyzyjnej ceny za uzgodnioną pracę,

dogodnego dla Ciebie terminu odbioru samochodu,

szczegółowego objaśnienia faktury i wykonanych prac.

 

W firmie WIKAR przeprowadzamy również bezpłatne oględziny pojazdu, w których – jeśli chcesz – możesz mu towarzyszyć, kontrolując sprawność Twojego pojazdu.

 

Zapraszamy

Nasi Partnerzy

WuKaDor.pnga.pngb.pngc.pngcampioni.pngcepelia.pngd.pnge.pngf.pngg.pngh.pngi.pngj.pngk.pngl.pngm.pngo.pngp.pngpanel-pol.jpgpartner.pngpw.pngr.pngrenoma.pngs.pngt.pngu.png